Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Можливості стажування за кордоном / Новини: Поздоровляємо стипендіатів програми ERASMUS MUNDUS
Поздоровляємо стипендіатів програми ERASMUS MUNDUS, які у 2014-2015 навчальному році отримали можливість навчатися та проводити дослідження у вищих навчальних закладах Європейського Союзу.

Проект INFINITY:

1. Чабанюк О.Я. (канд. арх., доцент кафедри дизайну архітектурного середовища) - Лісабонський університет, Португалія
2. Сухорукова Т.Г. (аспірантка кафедри технології будівельного виробництва) - Остравський технічний університет, Чехія
3. Ісик Л.А. (випускниця архітектурного факультету 2014 року) - Лісабонський університет, Португалія
4. Боровик Д.С. (студент групи А-43) - Лісабонський університет, Португалія
5. Гончаренко Є.С. (студентка групи АТ-51) - Лісабонський університет, Португалія
6. Ізбаш А.М. (студент групи АТ-51) - Лісабонський університет, Португалія


Проект TEMPO:

Веприцька К.Д. (аспірантка кафедри реконструкції та реставрації архітектурних об'єктів) - Міланський політехнічний університет, Італія
Просмотров: 1 803 | Читати далі  
Міжнародна діяльність / ВНЗ-партнери: Перелік ВНЗ-партнерів

Країни ЄС

Велика Британія (Кембриджський університет, Бакінгемширський новий університет), Італія, Франція, Австрія, Іспанія, Португалія, Німеччина, Швеція, Фінляндія, Греція, Чехія, Словакія, Словенія, Болгарія, Польща, Естонія, Литва, Хорватія.

 

Країни СНД

Білорусь, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан.

 

 


Просмотров: 2 137 | Читати далі  
Міжнародна діяльність / Можливості стажування за кордоном: З 15 листопада 2013 до 15 січня 2014 прийом заяв на участь в унікальному проекті INFINITY

Не пропусти свій шанс надати аплікаційну заяву з 15 листопада 2013 до 15 січня 2014 на участь в унікальному проекті Європейському трансдисциплінарному проекті академічної мобільності - INFINITY "INternational Fellowship IN transdisciplinarITY" (Action 2 - Strand I - Lot 5), що фінансується Erasmus Mundus Programme Європейського Союзу. 

 

Детальніша інформація на сайті: http://infinity.fa.ulisboa.pt 

 

Місцевий коордінатор: Колесникова О.В. (відділ міжнародних зв'язків та євроінтеграції, I корпус, к. 440) 099 730 10 52, 098 892 51 04, aleksandra.kolesnikova@yahoo.com

Просмотров: 2 471 | Читати далі  
Міжнародна діяльність / Участь у міжнародних проектах: Участь в міжнародних проектах за програмою ТЕМПУС

 

Міжнародні проекти, у яких зараз приймає участь Харківський національний університет будівництва та архітектури:

 

1)  TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності (530197-Tempus-1-2012-1-IT-TEMPUS-JPCR). Мета та завдання проекту:

  • - створення навчальних програм з урбаністики, заснованих на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях для магістрів, аспірантів та освіти протягом життя;
  • - посилення навчального потенціалу вишів України за рахунок створення сучасної інфраструктури та інтеграції е-навчання;
  • - створення інтерактивної мережі університетів, підприємств, муніципальних та громадських організацій, які пов'язані з розвитком міст.

ХНУБА є українським координаторм цього міжнародного проекту.

http://sehud.kstuca.kharkov.ua

 

2) TEMPUS SUCSID - Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion - Створення міжуніверситетських регіональних start-up центрів студентських інновацій (530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHE). Головні цілі проекту:

  • - Створення міжуніверситетських регіональних start-up центрів та інтерактивної мережі співпраці між членами консорціуму на основі міжнародного академічного і професійного досвіду в якості платформи для реалізації інноваційних ідей і технологій.
  • - Модернізація навчальних планів студетів інженерних та комп'ютерних спеціальностей шляхом розробки методології, змісту та навчальних матеріалів дисциплін для підвищення креативності, презентації, просування інновацій.
  • - Створення в країнах-партнерах системи навчання для підготовки та перепідготовки тренерів, а також для слухачів программ з перепідготовки кадрів в галузі розвитку інновацій.

http://sucsid.competence.in.ua/

 

3) У складі міжнародного консорціуму, координатором якого є Лісабонський технічний університет, університет ХНУБА отримав грант на реалізацію проекта INFINITY "INternational Fellowship IN transdisciplinarITY - INFINITY" (у рамках програми Erasmus Mundus). Проект спрямований на підвищення якості освіти студентів, аспірантів та адміністративного складу шляхом надавання індивідуальних стипендій у європейських університетах, які є членами партнерства.

Головні напрямки співпраці: архітектура, містобудування, сільське господарство, менеджмент, інженерні науки, геологія, географія, природознавчі науки.

http://infinity.fa.ulisboa.pt/

 

4) TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії (мультидисциплінарний навчальний курс для магістрів, аспірантів та студентів LLL інженерного фаху) 543651-Tempus-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPCR

Мета та завдання проекту:

1) Створення мультидисциплінарного навчального курсу у сфері регіонального сталого розвитку на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії для магістрів, аспірантів та студентів LLL інженерного фаху;

2) Підвищення навчального потенціалу вітчизняних вищих навчальних закладів шляхом створення сучасної інфраструктури та впровадження електронних навчальних засобів;

3) Створення інтерактивної мережі університетів, підприємств, а також муніципальних та громадських організацій, які пов'язані з регіональним розвитком.

ХНУБА є українським координатором цього проекту.

http://sehsi.kstuca.kharkov.ua/


 

Просмотров: 2 990 | Читати далі  
Міжнародна діяльність / ВНЗ-партнери: Відділ міжнародних зв'язків
На протязі останніх десятиріч Харківський національний університет будівництва та архітектури постійно співпрацює з багатьма навчальними закладами освіти, серед яких насамперед є Бєлгородський державний технологічний університет будівельних  матеріалів, Воронезький державний архітектурно-будівельний університет та Пензенський  державний університет архітектури  та будівництва (Росія), Західноєвропейський інститут менеджменту (м. Ліон, Франція), Міжнародна Фундація ім. Ромуальдо Дель Б'янко (м. Флоренція, Італія), Флорентійський університет (м. Флоренція, Італія), Інститут будівельних  матеріалів Ф.А. Фінгера Веймарського університету «Баухаус» (Німеччина), Сілезький Політехнічний університет (м. Глівіце, Польща).
Просмотров: 6 830 | Читати далі  
Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА