Харківський національний університет будівництва та архітектури
on Права панель [on/off] 
Панель навігації
Статистика

Rambler's Top100
Партнери
университеты и вузы украины - высшее образование в харькове
Новини: Особа для організації заходів у сфері запобігання та протидії насильству

На виконання листа Департаменту науки і освіти від 19.03.19 р. за № 01-33/1359 в університеті визначена особа для організації заходів у сфері запобігання та протидії насильству – ст. викладач кафедри української мови та мовної підготовки іноземних громадян Дитюк Світлана Олексіївна, (контактний телефон: (057)766-32-72).

Для звернення з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі звертатися за телефонами «Гарячої лінії» (дзвінок безкоштовний):
- Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда-Україна» 0-800-500-333;
- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога) 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів), 0-800-500-225 та 116-111.

Омбудсмен з прав дитини в Україні – Микола Миколайович Кулеба: (044) 255-64-50.

 

Наказ ХНУБА: nakaz106_2019.pdf [505.68 Kb] (cкачиваний: 1)

Просмотров: 4 | Читати далі  
Новини: Інтернет-опитування за темою "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів"

Депертамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує, що відповідно до Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області на 2018-2019 роки Харківським національним університетом внутрішніх справ проводиться дослідження за темою "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів".

 

Дослідження проводиться у формі інтернет-опитування з використанням анонімного електронного опитувальника за посиланням http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk

Просмотров: 34 | Читати далі  
Новини: 28 квітня - День охорони праці

28 квітня - День охорони праціУ Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».


Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

 

Просмотров: 36 | Читати далі  
Новини: Онлайн-опитування

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" планує проведення серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: "Впровадження автомномності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії". Дослідження проводитиметься у квітні - чеврні 2019 року на умовах повної анонімності.

 

Респонденти зможуть заповнити анкети онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

 

Посилання на анкету для опитування:

- для науково-педагогічних працівників: https://bit.ly/2Gtknki

- для студентів: https://bit.ly/2VcjqGw

Просмотров: 35 | Читати далі  
Новини: В Україні триває спалах кору

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ, СТУДЕНТІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

В Україні триває спалах кору з 2017 року. За цей час захворіли більше 73 000 людей у різних регіонах України. В Харківській області з початку року заразилися 1017 чоловік. Головна причина спалаху — велика кількість людей, нещеплених проти кору.

Кір — надзвичайно заразний і дуже швидко передається від хворої людини до здорової під час кашлю, чхання повітряно-крапельним шляхом. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

Ще 3-5 днів до того, як людина відчує себе хворою, вона виділяє віруси та небезпечнаа для оточуючих всі наступні дні до початку висипу.

Дев'ять із десяти нещеплених людей або тих, хто не хворів на кір, можуть занедужати після контакту з хворим. При перших ознаках хвороби необхідно терміново звернутися до лікаря та   не   займатися самолікуванням.

Проте захворюванню можна запобігти.

ЄДИНИЙ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРУ — ВАКЦИНАЦІЯ.

На сьогодні існує високий ризик захворювання на кір не тільки серед дітей, які не отримали щеплення. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли і не робили щеплення, також залишаються вразливими до захворювання. У дорослих кір зазвичай має набагато тяжкий перебіг.

Вакцина проти кору безпечна та ефективна. Вакцинація гарантована державою безоплатно.

Для прийняття рішення про необхідність щеплення слід визначити вакцинальний статус (дані про щеплення проти кору у попередні роки).

Вакцинації підлягають особи, які:
* Не мають зазначених у медичній документації двох щеплень для профілактики кору
* Не мають протипоказань, що зазначені в інструкції для медичного застосування вакцини для профілактики кору, паротиту, краснухи;

УВАГА: особам, які вакциновані раніше, рекомендується перевірити напруженість імунітету до кору методом серодіагностичного дослідження крові. Це дослідження доцільно провести, щоб уточнити свій імунологичний статус щодо кору. Воно може бути організовано для студентів, викладачів та  співробітників  ХНУБА  безпосередньо  в університеті при наявності достатньої кількості бажаючих.

З метою організації серодіагностичного дослідження крові в термін до 25 квітня 2019 р. необхідно надати списки бажаючих до навчально-методичного відділу к.33

Просмотров: 55 | Читати далі  
Новини: 13-16 березня 2019 року в університеті працює комісія з вивчення стану використання мови освітнього процесу в частині підготовки студентів-іноземців

ОГОЛОШЕННЯ

 

На виконання наказу від 12 березня 2019 року за № 01-12/15 Голови Державної служби якості освіти України Р.Гурака в університеті з 13 по 16 березня 2019 року по вул.Сумській 40 в аудиторії 405 працює комісія з вивчення стану використання мови освітнього процесу в частині підготовки студентів-іноземців

 

Час роботи з 9.00 до 18.00

Перерва з 13.00 до 14.00

 

Адміністрація

Просмотров: 68 | Читати далі  
Новини: Фотовиставка «Брати по війні: чотирьохлапі «добровольці» до «Дня Українського добровольця (14 березня)»

ЦІКАВА НОВИНА!

 

14 березня цього року о 1200 у Музеї історії Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА) відкривається фотовиставка «Брати по війні: чотирьохлапі «добровольці» до «Дня Українського добровольця (14 березня)».

 

Фотовиставка «Брати по війні: чотирьохлапі «добровольці» до «Дня Українського добровольця (14 березня)»

 

На виконання плану заходів ХНУБА щодо здійснення  постанови Верховної Ради України  № 4261 від 17 січня 2017 «Про встановлення Дня українського добровольця» Музей історії ХНУБА та Харківське  об'єднання з захисту тварин «Разом» організує для студентів та усіх бажаючих фотовиставку та міжвузівський круглий стіл «Брати по війні: чотирьох-лапі «добровольці». До експозиції виставки входять: авторські фотографії присвячені домашнім тваринам (переважно котам та собакам) які всебічно допомагають і підтримують українських військових  у зоні бойових дій на сході України. Також у виставковій експозиції будуть представлені роботи студентів ХНУБА учасників Обласного студентського конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника захисникам України (Учасникам АТО) у місті Вовчанськ Харківської області. На відкритті виставки запланований показовий виступ справжніх службово-пошукових собак  у супроводі професійних кінологів!

 

Після закінчення презентації усі бажаючі мають змогу прийняти участь у роботі міжвузівського круглого столу за темою виставки, який організує Кіноклуб при кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін ХНУБА (керівник – доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Я. М. Кунденко) та Студентський гурток кафедри документознавства та української мови Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського, керівник професор А.Є. Прилуцька).

 

Попри те що виставка була представлена в багатьох містах та областях нашої держави в Харкові вона уперше! Виставка буде працювати у Залі інноваційних технологій Музейно-виставкового комплексу ХНУБА (вул.Сумська 40, 3 поверх) з 14.03.2019 по 28.03.2019, час роботи виставки з 1200 до 1500.

 

 

Контактна інформація

Організатор:

Директор Музею історії ХНУБА

Білостоцький Микита Олександрович

Т. 066 9983742

Т. 068 4236224

E/mail: hansfilosof@gmail.com

 

Голова Харківського  об'єднання з захисту тварин «Разом»

Кравченко Олена Владиславівна 

Т. 096 5103358

 

Керівник кіноклубу при кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін ХНУБА доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін 

Кунденко Яна Миколаївна

Т. 096 3799832

Просмотров: 70 | Читати далі  
Новини: Інформація про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Відповідно до статей 21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. No 1042, та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14 січня 2019 р. No2/19 Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

 

Інформуємо, що з 29 січня 2019 року відбувається конкурс щодо обрання членів Наукового комітету. Більш детельно можно ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки ( https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/identifikacijnij-komitet-z-pitan-nauki/konkurs-shodo-obrannya-chleniv-naukovogo-komitetu-nacionalnoyi-radi-z-pitan-rozvitku-nauki-i-tehnologij ) «Наука»/«Наука»/ «Ідентифікаційний комітет з питань науки»/«Конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій».

Просмотров: 95 | Читати далі  
Практика та працевлаштування / Новини: Вакансія інженер-будівельник від КП «Харківські теплові мережі»

КП «Харківські теплові мережі» запрошує студентів і випускників Харківського університету будівництва та архітектури на постійну роботу.


Вакансія: інженер-будівельник.


Контакти: (067)365-39-35, (095)367-50-75


За додатковою інформацією звертатись до сектору працевлаштування к.32А. т.700-01-94.

Просмотров: 106 | Читати далі  
Новини: Інформація про початок весняного семестру

Освітній процес у весняному семестрі 2018-2019 навчального року здійснюється згідно графіка навчального процесу та розкладом навчальних занять, що затверджені ректором університету.

Весняний семестр 2018-2019 навчального року розпочинається за освітнім рівнем «магістр» з 08 січня 2019 року, за освітнім рівнем «бакалавр» з 14 січня 2019 року.

Адміністрація.

Просмотров: 182 | Читати далі  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12

Наш логотип
Розклад занять
Розклад аудиторних занять
Офіційні сайти
Офіційний сайт міністерства
Харківський обласний центр зайнятості Урядова гаряча лінія 1545
Міжнародні проекти
Європейський трансдисциплінарний проект академічної мобільності – INFINITY «INternational Fellowship IN transdisciplinarITY»

TEMPUS SEHUD - Архітектура та сталий розвиток міст заснований на еко-гуманістичних принципах та новітніх технологіях без втрати ідентичності

TEMPUS SUCSID Inter-university Start-up centers for students' innovations development & promotion

TEMPUS SEHSI - Регіональний сталий розвиток на основі еко-гуманістичної сінергетичної взаємодії
Прогноз погоди
Яндекс.Погода
Copyright © 2009-2016 ХНУБА