Перетятько Юрій Григорович

Перетятько Юрій Григорович

професор, завідувач кафедрою

Вчена ступінь –  кандидат технічних наук.

Вчене звання –  доцент.

Харківський інженерно-будівельний інститут, 1973 р.

«Будівельні конструкції», «Металеві конструкції», «С/К Будівельні конструкції».

Наукові інтереси:

  1. Розробка методик розрахунку напружено-деформованого стану та стійкості сталевих зварних конструкцій з урахуванням податливості зварних швів.
  2. Розробка методик розрахунку напружено-деформованого стану та стійкості сталевих зварних конструкцій з переривчастими швами.
  3. Розробка методик розрахунку напружено-деформованого стану та стійкості сталевих трубчастих будівельних риштувань з урахуванням деформованої схеми.
  4. Розробка методик розрахунку напружено-деформованого стану сталевих стержнів та балок з урахуванням розвитку пластичних деформацій до повного вичерпання несучої здатності.
  5. Розвиток теорії розрахунку напружено-деформованого стану та стійкості складених стержнів з пружними і пружнопластичними зв’язками і її застосування для розрахунку сталевих, дерев’яних і сталезалізобетонних конструкцій.
  6. Дослідження напружено-деформованого стану дощатоклеєних балок різних конструкцій: двосхилих трапецієподібного обрису; двосхилих постійного перерізу з гнутоклеєним коником; двосхилих з криволінійним нижнім поясом.
  7. Дослідження напружено-деформованого стану та стійкості дощатоклеєних арок змінного перерізу різного обрису з урахуванням деформованої схеми.
  8.  Дослідження напружено-деформованого стану та стійкості дощатоклеєних рам змінного перерізу різного обрису з урахуванням деформованої схеми.