Опитування молоді Future of Work 2030: зроби свій внесок у майбутнє

Опитування молоді Future of Work 2030: зроби свій внесок у майбутнє

ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТСЬКУ СПІЛЬНОТУ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ОПИТУВАННЯ!

Експертна платформа з кар’єрного консультування і працевлаштування Центру «Розвиток КСВ», запрошує студентів і студенток долучитись до опитування про їхнє бачення Майбутнього роботи 2030 в Україні. Опитування проводиться в межах програми «Мріємо та діємо» в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Посилання на опитування: https://forms.gle/FHjpcstXyjM5Pu7VA (необхідно пройти до 7 лютого включно).

Результати опитування будуть використані при створенні аналітичного дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine», підсумки якого допоможуть молоді ефективніше підготуватись до майбутнього, а бізнесу, державі та освітнім закладам – максимально сприяти та допомагати в цьому.

Які унікальні можливості отримають студенти та студентки, пройшовши опитування:

✔️безкоштовна кар’єрну консультацію про планування твого професійного шляху,

✔️зустріч з HR-менеджером/кою і відповіді на всі твої питання про працевлаштування,

✔️практичні рекомендації, як підготуватися до майбутнього роботи 2030.

Безкоштовні кар’єрні консультації та зустрічі з HR-менеджерами/ками будуть розіграні серед тих, хто за бажанням залишать у формі опитування свій e-mail. Опитування можна пройти анонімно і не лишати жодних контактів.

Дослідження «Future of Work in Ukraine» організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо».

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.