VEC оголошує старт другого Online Marathon

VEC оголошує старт другого Online Marathon

Мрієш пройти стажування в сучасній компанії? Проявити свої амбіції? Або ж прагнеш освоїти програмне забезпечення з BIM-технологій? До багатьох своїх кар’єрних цілей ти можеш почати шлях разом з VEC .

BIM, або інформаційне моделювання будівель і споруд, являє собою комплексний підхід до створення об’єктів, який дозволяє професіоналам проє’ктувати і будувати швидше, ефективніше і під повним контролем.

Що чекає учасників:

– онлайн формат двотижневого марафону з 13 травня по 31 травня 2021 р. протягом якого буде надано 10 завдань по програмним комплексам Revit і Navisworks і проведено вікторину на знання програм;

– марафон буде відбуватися на сторінках соціальних мереж Instagram та Telegram bim_vdc_ua . Головні завдання будуть публікуватися в Telegram каналі. Рішення будуть перевірятись в іменних парках, котрі будуть створені для кожного учасника перед початком. Питання вікторини щодня будуть оновлюватися на Instagram сторінці марафону.

Для участі необхідно:

– підписатися на соціальні мережі bim_vdc_ua (Instagram/Telegram)
– зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/d8mXu9Gh4uLEkaJE9

Марафон безкоштовний, але винагорода реальна!

Головні призи:

– тижневе стажування в компанії (з можливими перспективами)
– сертифікат на занурення в світ VR-ігор
– планери
– флешки

Хочеш здобути справжній досвід роботи у цікавій тобі сфері та відчути себе частиною великої родини, тоді скоріше реєструйся !

Нагадуємо, що за результатами першого Online Marathon  двоє студентів ХНУБА стали переможцями і отримали можливість пройти стажування в компанії «ВЕК-ЮА».