Архітектурний

Архітектурний факультет

Архітектура – це мистецтво, в якому ми живемо. Стань професіоналом в ньому, а ми допоможемо тобі в досягненні цієї мети.

Про факультет

Сьогодні до складу факультету входять дев’ять кафедр, п’ять з яких є випусковими. Вони проводять дослідження з актуальних проблем у архітектурній галузі. Це, насамперед, теорія архітектурної колористики, архітектурна ергономіка, світлологія, теорія композиційної діяльності, застосування кількісних методів у побудові архітектурної форми та інші. На факультеті плідно працюють більше 100 викладачів, з яких 14 докторів наук та професорів, 73 кандидата та доцента. Це провідні фахівці з теорії архітектури, реставрації пам’яток архітектури, архітектури будівель і споруд, містобудування, ландшафтної архітектури, дизайну архітектурного середовища.

Прогягом 80 років на архітектурному факультеті науково-викладацькою діяльністю займалися видатні вчені, архітектори, інженери, художники, педагоги, що зробили значний внесок у формування архітектурного обличчя Харкова та України. Відбуваються регулярні обміни у науковій галузі з архітектурними факультетами технічних університетів Польщі, розвиваються зв’язки зі школами архітектури у Словаччині та Угорщині, з Міжнародною радою з будівництва та архітектури Італії, Франції та інших країн.

Перспективна сфера діяльності

Фахівці, які отримали кваліфікацію «архітектор-дизайнер», що володіють культурою проектування в контексті середовища, затребувані у великих архітектурно-проектних організаціях. Але особливим попитом вони користуються у приватних замовників, що бажають організувати свій життєвий простір і побудувати торговий павільйон, кафе або індивідуальний житловий будинок з урахуванням естетичних, ергономічних вимог, стильових напрямків, норм і правил.

Створюй красу своїми руками.

Проекти виконані нашими студентами: