Кафедра Будівельних матеріалів і виробів

Кафедра будівельних матеріалів і виробів

Кафедра займається вирішенням проблем створення теоретичних основ отримання нових корозійностійких силікатних матеріалів з високими гідротехнічними характеристиками для сучасних гідроізоляційних та пароізоляційних робіт. Також проводяться дослідження з одержання цементних композиційних матеріалів підвищеної міцності на основі традиційної та вторинної сировини.

Загальна інформація про кафедру

Кафедра будівельних матеріалів і виробів існує з перших днів заснування університету. Під керівництвом видатного вченого д. т. н., професора Володимира Івановича Бабушкіна, відомого не тільки в Україні, а й в багатьох країнах світу,  кафедра набула найбільших наукових досягнень. Це дало можливість розробки принципово нових функціональних силікатних матеріалів на основі урахування закономірностей фізичної і колоїдної хімії, розвинених Бабушкіним В.І у своїх працях.

Зараз на кафедрі працюють учні професора В.І. Бабушкіна і продовжують дослідження зі створення інноваційних матеріалів різного функціонального призначення для будівельної галузі. На кафедрі підготовлено та захищено 68 кандидатських та 10 докторських дисертацій, у тому числі і науковцями з інших країн світу.

Дослідно – промислове впровадження своїх наукових розробок кафедра здійснює на базі підприємства «Віа – Телос» (м.Харків), ПАТ «Жилстрой – 1». Така співпраця допомагає знайти оптимальні рішення, що до підвищення рівня наукових ідей.

Склад кафедри

Тетяна Костюк
Тетяна Костюк
Завідувач кафедри будівельних матеріалів і виробів
Ібрагім Казімагомедов
Ібрагім Казімагомедов
доцент кафедри
Віктор Бондар
Віктор Бондар
доцент кафедри
Олена Деденьова
Олена Деденьова
доцент кафедри

Контактна інформація

Адреса кафедри: вул. Сумська, 40:  ауд. 219, 219 а

Телефон: 057-706-20-73

E-mail: kstuca.bmiv@gmail.com

Сайт кафедри: https://bmiv.info/