Чемпіонат Харківської області у ХНУБА

Чемпіонат Харківської області у ХНУБА

28 лютого 2020 року в спортивній залі Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулися змагання чемпіонату Харківської області зі спортивної аеробіки. В змаганнях взяли участь більше 150 учасників.

Чемпіонат відкрив перший проректор  з науково-педагогічної роботи ХНУБА Череднік Димитрій Леонідович, відзначивши позитивну роль спортивної аеробіки в зміцненні здоров’я та спортивного вдосконалення молоді.

Змагання пройшли святково та організовано. Слід відмітити успішні виступи студентської збірної ХНУБА зі спортивної аеробіки, яка зайняла два перших місця в категорії «група» та «пара», а також два других місця в категорії «аеростеп» та «аерофанк».

Федерація спортивної аеробіки Харківської області висловила слова подяки адміністрації та кафедрі фізичного виховання та спорту ХНУБА за сприяння в проведенні чемпіонату Харківської області зі спортивної аеробіки та висловила побажання подальшого співробітництва в популяризації здорового способу життя студентської молоді та розвитку спортивної аеробіки.