День відкритих дверей онлайн на санітарно-технічному факультеті

День відкритих дверей онлайн на санітарно-технічному факультеті

В четвер, 16 липня 2020 року, на санітарно-технічному факультеті Харківського національного університету будівництва та архітектури вперше у сучасному форматі пройшов online-«День відкритих дверей», який став цікавою альтернативою традиційному.

Метою даного заходу було надання абітурієнтам вичерпної інформації про умови вступу, ознайомлення їх з актуальними сьогодні спеціальностями факультету, спрямованими на життєзабезпечення сучасного міста та подальші перспективи, які відкриваються для майбутніх студентів під час навчання та після його завершення.

День відкритих дверей проходив у прямому ефірі, а трансляція відбувалась за допомогою платформи Google Meet. В якості модератора трансляції виступала Аршава Олена Олександрівна – завідувач кафедри «Вищої математики».

Під час трансляції абітурієнти мали змогу познайомитись з деканом факультету Шиліним Віктором Володимировичем та провідними викладачами кафедр факультету. На початку зустрічі, за допомогою інформаційних слайдів та відеоряду, для гостей та учасників була проведена інтерактивна відео екскурсія по факультету, де кожен мав змогу отримати інформацію:

  • про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів;
  • про умови й особливості вступної кампанії 2020 року та порядок подання документів на зарахування;
  • про можливість вступу на бюджетні місця та особливості вступних випробувань для молодших спеціалістів;
  • про актуальність сьогодні і затребуваність у майбутньому тих чи інших спеціальностей за якими відбувається підготовка на факультеті.

Далі зустріч відбувалась у форматі «запитання – відповіді», де абітурієнти разом із батьками отримали необхідну інформацію про навчання на факультеті, до якого вони мають намір вступати.

Цей захід та формат його проведення дали змогу всім зацікавленим отримати відповіді на питання, що їх цікавили, надали можливість зазирнути у життя факультету і уявити себе частиною великої родини одного з найкращих університетів нашої країни.