День відкритих дверей

День відкритих дверей

Сьогодні 19.06.2022 р. відбулася важлива подія – День відкритих дверей ХНУБА. Це перший після початку війни подібний захід. Звичайно, що подія проходила онлайн!

На зустріч з викладачами БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (БФ), яка почалася об 10-00 доєдналися всі бажаючі отримати освіту в нашому університеті. Тут були і випускники шкіл, і випускники технікумів і ті, хто бажає продовжувати своє навчання в магістратурі.

Перед майбутніми вступниками виступив декан факультету Савченко О.І, заступник голови приймальної комісії Литвиненко Є.М., завідувачі випускових кафедр і викладачі. Особливий інтерес викликала доповідь нашого викладача Виноградова В.В., який наочно показав переваги усіх наших освітніх програм, що глибоко інтегровані з технологіями будівельного інформаційного моделювання (ВІМ-технологіями).

О 10:30 гостинно відкрив свої двері ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ІНЖЕНЕРІЇ ТА УПРАВЛІННЯ (ФІТІУ) для всіх тих, хто цікавиться спеціальностями 051 Економіка, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 101 Екологія, 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології, 133 Галузеве машинобудування, 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Абітурієнти дізналися про всі новини цьогорічних умов вступу, про їх особливості для кожної спеціальності, а також про широкі можливості, які відкриються для них, якщо вони ухвалять рішення вступити на одну з найактуальніших спеціальностей в сучасному світі, які запропоновані ФІТІУ.

Професійні, креативні та високо мотивовані викладачі з великим ентузіазмом розповіли про освітні програми, які гарантують цікаві та високооплачувані професії нашим майбутнім здобувачам, а гості активно підтримали бесіду, виявляючи щирий інтерес до наших пропозицій.

Дружня родина ФІТІУ, завдяки поєднанню знань та досвіду професіоналів у всіх найважливіших сферах, які є складовими будь-якого сучасного проекту або стартапу (ІТ, інженерія, менеджмент, фінанси, економіка та маркетинг, екологія), готові сформувати фахівця майбутнього, який буде затребуваний на ринку праці завжди.

О 12:00 захід підхопив АРХІТЕКТУРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (АФ). Щодо вступу на спеціальність 191 Архітектура та містобудування із вступниками спілкувалися декан факультету Вигдорович О.В, голова предметної комісії Данилов С.М. та завідувачі провідних кафедр факультету. На зустрічі вступників ознайомили з програмою та порядком проведення творчого конкурсу, а також досягненнями архітектурної школи ХНУБА.

Ми раді всім, хто вибере для навчання наш університет. Найсучасніші освітні технології та висококваліфіковані викладачі допоможуть вам у цьому.