ДЕНЬ ЗНАНЬ У ХАРКОВІ

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ХАРКОВІ

Ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури Димитрій Череднік та помічник ректора Лілія Попова завітали на свято “МІСТО ЗНАНЬ”, приурочене початку нового навчального року, яке відбулося 1 вересня 2021 року.

Захід відбувався на головній площі міста та розпочався з лебединого танцю під композицію «Вальс квітів», після чого учні різних шкіл міста розпочали урочисту ходу в яскравих тематичних костюмах. У масштабній події взяли участь близько 1,5 тис. школярів і студентів, понад 50 творчих колективів з усіх районів Харкова. Серед двадцяти двох закладів вищої освіти достойно представив себе і Харківський національний університет будівництва та архітектури. В урочистій ході на площі взяли участь спортсмени університету, а першокурсники ХНУБА разом з іншими студентами різних університетів приймали участь у флешмобі «Харків – це круто!»

Після параду на сцену вийшли ректори університетів, директора департаментів міста, а також секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який привітав із Днем Знань всіх школярів, студентів, учителів, викладачів та батьків, і зазначив, що подібні карнавали знань стануть новою традицією та відбуватимуться щорічно першого вересня. Також на площі пролунав символічний перший дзвінок, який супроводжувався дощем із яскравого конфетті та дав старт новому навчальному року.

Всі, хто прийшов відзначити День Знань на площу Свободи в Харкові могли насолодитися виступами творчих колективів. Кульмінацією свята став виступ групи «KAZKA» та святковий феєрверк!