До уваги вступників до магістратури

До уваги вступників до магістратури

Видача оригіналів екзаменаційних листків буде проводитися з 09:00 до 15:00 години в робочі дні у приміщенні приймальної комісії університету (вул. Сумська, 40, головний корпус ХНУБА, 3 поверх, кімната 324). Для отримання екзаменаційного листка при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (серія та номер якого вказані в екзаменаційному листку) та фотокартку для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (за можливості).

Звертаємо увагу, що копії екзаменаційних листків, отримані електронною поштою, не дають права на допуск до пунктів тестування. Вступник для допуску до пункту тестування має пред’явити:
1) екзаменаційний листок;
2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
3) запрошення-перепустку.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступник не допускається до пункту тестування.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 1 липня 2020 року у дві зміни (початок процедури першої зміни – о 10:00 год., другої – о 14:00 год.). Спосіб розподілу вступників між змінами визначає Український центр оцінювання якості освіти. Інформація про пункт тестування, в якому вступник проходитиме вступні випробування (зміну основної сесії єдиного вступного іспиту), зазначається в запрошенні-перепустці, що розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», створеній на офіційному веб-сайті УЦОЯО, не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.

Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.