Доцент Харківського національного університету будівництва та архітектури Мельнікова О.Г. – науковий керівник роботи – переможця Українського туру міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022

Доцент Харківського національного університету будівництва та архітектури    Мельнікова О.Г. – науковий керівник роботи – переможця Українського туру міжнародного конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022

29 квітня було підбито підсумки Українського туру найбільшого конкурсу проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022 (https://ukraine.geniusolympiad.org/), який щороку проводиться Сполученими Штатами Америки. Відбіркові етапи конкурсу проходили по всій території України з грудня 2021 по березень 2022 року. Фінал з оголошенням результатів Українського туру конкурсу відбувся у Києві в режимі он-лайн.

Найвищі нагороди Українського туру конкурсу – Золоту медаль та приз Гран-прі отримав проєкт «Оцінка екологічної безпеки ґрунтів урбанізованих територій та їх здатність до самовідновлення за хімічними та біоіндикаційними показниками», яку під керівництвом доцента кафедри безпеки життєдіяльності та інженерної екології ХНУБА Мельнікової Оксани Григорівни виконала учениця 10 класу Харківської гімназії № 144 Камалова Еліна Максимівна (вихованка Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради»). Робота (https://youtu.be/b191wHm0muI) була виконана на базі навчально-дослідної лабораторії екології та охорони навколишнього середовища кафедри безпеки життєдіяльності на інженерної екології ХНУБА.

 

Проєкти, що отримали призові місця, направлені до Сполучених Штатів Америки для подальшої участі у всесвітньому етапі конкурсу.