Енергозбереження. Перший крок. Нові вікна.

Енергозбереження. Перший крок. Нові вікна.

Протягом останніх шести місяців в межах реалізації плану першочергових дій, який був розроблений і презентований першим проректором з науково-педагогічної роботи, професором Чередніком Д.Л. (в той час в.о. ректора ХНУБА), в нашому університеті проводяться безпрецедентні, масштабні роботи, направлені на енергозбереження і покращення умов праці і навчання.

Кожен співробітник і студент не міг не помітити нові склопакети, які з’явилися з третього по шостий поверх архітектурного корпусу, нові вікна конференц-залу, де проходять захисти дипломних проектів, кандидатських та докторських дисертацій.

На сьогодні встановлено більше 100 склопакетів (а це майже 800 м2) з відкосами і 5 дверних блоків. В найближчий час планується установка ще 35 вікон у приміщеннях  приймальної комісії, на кафедрах безпеки життєдіяльності та інженерної екології, фізико-хімічної механіки та технології будівельних матеріалів і виробів, архітектурних конструкцій та ін.

Все це стало можливим завдяки системному підходу, контактам та особистій участі Чередніка  Д.Л і потужній підтримці з боку Харченка О.М. – голови наглядових Рад ВАТ «Трест Житлобуд-1» і ХНУБА, а також  наших випускників Арутюнова В.О – голови правління ВАТ «Трест Житлобуд-1», Калініченко О.В.- заступника голови правління ВАТ «Трест Житлобуд-1».

Реалізація цього проекту дозволить щонайменше вдвічі зменшити втрати тепла і забезпечити комфортні умови для викладачів і студентів нашого університету.