Фотовиставка з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці

Фотовиставка з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці

11 лютого 2021 р. з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат в науці у Харкові відбулась презентація фотовиставки Lady Science!
Вказаний захід відбувся за ініціативи Ради молодих вчених Харківської обласної державної адміністрації, підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Інноваційного парку Unit. Kharkiv, SPIE, Центру гендерної культури, проєкту Європейського Союзу «Центр гендерної культури як платформа для розширення можливостей жінок та молоді».
У такому форматі захід проходив вперше. 130 фото молодих і видатних жінок-науковиць із 34-х провідних закладів вищої освіти, академічних і галузевих наукових установ були представлені в експозиції. Героїні виставки представляли найрізноманітніші наукові напрями: технічні науки, право, економіку, медицину, мистецтво тощо. Фотовиставка надала чудову можливість з повагою та захопленням подивитися на жінок-науковиць Харківщини!
Харківський національний університет будівництва та архітектури представляли молоді жінки-вчені, які подали фотороботи за напрямками своєї наукової діяльності (право; менеджмент; будівництво):
1. Попова Лілія, керівник Інформаційно-іміджевого центру, професор кафедри фінансів та кредиту ХНУБА, доктор юридичних наук, академік Академії адміністративно-правових наук, гостьовий професор за рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського інституту післядипломної освіти Словацької Республіки, сертифікований ментор глобальної інноваційної програми ЮНІСЕФ, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу «UPSHIFT Ukraine», стипендіат Кабінету Міністрів України, депутат VII скликання Красноградської районної ради.
2. Аванесова Ніна, завідувач кафедри менеджменту та публічного адміністрування ХНУБА, доктор економічних наук, професор, стипендіат Кабінету Міністрів України, автор численних монографій, статей, опублікованих у фахових та міжнародних журналах, тез конференцій тощо.
3. Лихограй Вікторія, завідувач аспірантури, асистент кафедри технології будівельного виробництва, кандидат технічних наук, учасник проєкту молодих вчених, співавтор монографії «Будівництво та відновлення православних храмів» і автор багатьох інших наукових праць.
Чимало талановитих жінок-вчених ХНУБА внесли значний вклад в розвиток університетської та вітчизняної науки. З нагоди свята висловлюємо усім щиру повагу і вдячність за вашу активну життєву позицію та відданість своїй справі. Творчого натхнення, плідної праці, нових ідей та проєктів, успіхів у їх реалізації.

Ректорат