Гідне представництво ХНУБА в Національному конкурсі STEEL FREDOM

Гідне представництво ХНУБА в Національному конкурсі STEEL FREDOM

З 01.09 по 01.11.2021 в Україні проходили професійні змагання VIІІ-го Національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREDOM, до участі в якому були запрошені студенти  архітектурно-будівельного спрямування країни.

За даними організаторів  в конкурсі прийняли участь135 команд  з 14 ВНЗ (майже 400 студентів та їх кураторів ), які змагалися за перемогу в двох номінаціях:

-Створення проекту бізнес-центру у м. Київ

-Створення проекту культурного центру у м. Київ

Кафедра ІТДАС, АФ ХНУБА, – традиційний учасник конкурсу.  В 216-2020 рр, студенти кафедри неодмінно виходили до півфіналу конкурсу, а в 2016 р.  команда S-27 ( куратор В. Вещев) отримала почесний Приз глядацьких  уподобань.

В цьому році три команди від нашого ВНЗ змагались три команди, що увійшли до півфіналу, ( В-148, В-576, С-194), в тому числі команда В-148 що увійшла в фінал і була запрошена до презентації свого проекту на фестивалі STEEL FREDOM-2021 в м. Київ.

За підсумками фіналу, головні винагороди та відзнаки фестивалю  традиційно отримали представники м. Київ ( КНУБА), але й наші вихованці не залишилися поза увагою.

Так дипломами півфіналістів були відзначені:

–  команда С-194 – Вікторія Заря, Даріна Новік, (куратор доц.. Авербах М.Я)  за проект Створення проекту культурного центру у м. Київ

– команда  В-576 – Дмитро Батюк, Ірина Мітяєва (куратор ст. викл. Вещев В.Є) за проект -Створення проекту бізнес-центру у м. Київ . До того ж  ця команда отримала подяку від партнерів конкурсу А.О Аркада, що сприяє поширенню сучасного програмного забезпечення  ф. « Trimble» з врученням сертифікату на майстер-класи та подарункові  сувеніри.

В цьому році  представники кафедри ІТДАС (зав. кафедрою. професор, д.а О. Фоменко) вперше увійшли до фіналу і серед  десяти найкращих команд країни  мали змогу захищати свій проект на національному рівні.

Так диплом переможця фіналу, у номінації « за найкращу пропозицію з дизайну інтер’єру» з врученням трьох томів про український дизайн від архітектурного бюро АрхОбраз отримала команда B-148 (Мілена Гудим, Олександра Булгакова, Яніна Холодова та куратор Володимир Євгенович Вещев) за проект Створення проекту культурного центру у м. Київ.

Ми щиро вітаємо наших учасників та переможців з професійними здобутками в Національному архітектурному студентському конкурсі «STEEL FREDOM-2021», та бажаємо подальших успіхів та підвищення майстерності у фахових змаганнях.

В. Вещев ст.. викл. каф. ІТДАС, куратор команд В-148, В 576