I-й тур Олімпіади для абітурієнтів — подовжено до 02 квітня!

I-й тур Олімпіади для абітурієнтів — подовжено до 02 квітня!

01 березня 2021 року Харківський національний університет будівництва та архітектури  оголосив про проведення Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. За результатами даної олімпіади, учасники отримають до 20 балів, які будуть зараховані при вступі до ХНУБА у 2021 році.

У зв’язку з подовження карантинних заходів в Україні, ми оголошуємо продовження дистанційного туру олімпіади до 02 квітня 2021 року.

У цей період, усі бажаючі особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2021 році, можуть пройти on-line тестування за посиланням: https://kstuca.kharkov.ua/abiturient/abitukr/vseukrainski-olimpiadi-dlja-vstupnikiv-2021-2.html

Результати дистанційного туру будуть оприлюднені 05 квітня 2021 року на офіційному сайті університету.

Другий (очний) тур відбудеться 18 квітня 2021 року в ХНУБА (головний корпус). Його переможці зможуть отримати до 20-ти додаткових балів до одного з предметів ЗНО: математика або українська мова.

Перелік спеціальностей, за якими переможцям ІІ туру Олімпіади нараховуються до 20-ти додаткових балів до сертифікату ЗНО:
101 «Екологія»
133 «Галузеве машинобудування»
151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»
161 Хімічні технології та інженерія
192 Будівництво та цивільна інженерія
194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології