ХНУБА для вступників з Донбасу та Криму.

ХНУБА для вступників з Донбасу та Криму.

Одним з найважливіших пріоритетів освітньої системи України є доступність освіти для кожного громадянина нашої країни. Не виключенням є і громадяни, що мешкають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення. Їх конституційне право на вищу освіту в нашому університеті реалізується через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Діяльність цих центрів розпочата в ХНУБА з липня 2020 року. Консультативними послугами центру скористалися десятки потенційних абітурієнтів, а ті хто мав право на вступ за спрощеною процедурою, стали нашими студентами.

7 червня освітні центри розпочинають прийом документів на вступ до університету у вступній кампанії 2021 року. Послугами центрів можуть скористатися абітурієнти з тимчасово окупованих територій України та лінії зіткнення, які:

– мають український документ про освіту, здобуту за дистанційною або екстернатною формою навчання;

– проходили ЗНО і матимуть відповідні сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 року;

– не проходили ЗНО;

– не мають українського документу про освіту.

Абітурієнти, які вступають через центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», претендують на місця державного замовлення за спеціальною квотою, можуть отримати за спрощеною процедурою документи про повну загальну середню освіту та складати вступні випробування безпосередньо у нашому університеті.

Освітні центри працюють на прийом документів у термін до 20 липня для вступу на місця держзамовлення, і до 20 вересня – для вступу на контракті місця (з можливістю переводу на місця держзамовлення за окремим запитом). У структурі центру також працює загальноосвітня школа №13 м. Харкова.

Звертайтеся до наших освітніх центрів за телефонами

066-7671559 – Олег Олександрович Кулаєнко, директор центру;

050 -6056267 – Ольга Валеріївна Макаренко, провідний спеціаліст.

Електронна адреса ocdc@kstuca.kharkov.ua.

Сторінка освітніх центрів на сайті університету https://kstuca.kharkov.ua/abiturient/abitukr/osvitni-centri.html.