Круглий стіл в рамках розробки нової стратегії розвитку міста «Kharkiv STARTegy 2030»

Круглий стіл в рамках розробки нової стратегії розвитку міста «Kharkiv STARTegy 2030»

22 липня у приміщенні Муніципального стартап-центру відбулося планове засідання робочої групи з написання Стратегії розвитку міста Харкова в рамках «Kharkiv STARTegy 2030». Тема: «Харків – глобальне місто. Залучення інвестицій в розвиток міської інфраструктури, будівництва» (https://www.youtube.com/watch?v=2LelNFkM8yo).

У заході прийняли участь представники Харківської міської ради, будівельної галузі та громадських організацій. З привітальним словом виступила Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів  Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Вікторія Вікторівна Грецька-Миргородська, зазначивши, що велике розумне місто є компонентом світової економічної системи, що обов’язково чинить вплив на загальну екосистему. Чималу роль тут відіграють стартапи Харківщини, що швидко масштабуються, та здатні популяризувати місто.  Серед учасників круглого столу з доповідями виступили Тетяна Олексіївна Поліванова (Директор Департаменту містобудування та архітектури, Головний архітектор міста) Вікторія Володимирівна Китайгородська (Директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку), Сергій Олександрович Родіонов (Керівник PR відділу ТОВ «Екополіс Харків» та доцент кафедри технології будівельного виробництва нашого університету Алевтина Ігорівна Алейнікова. У доповіді «Розвиток каналізаційної системи м. Харкова» зроблено акцент на те, що підвищення ресурсу каналізаційної системи м. Харкова можливо за рахунок впровадження інноваційних технологій  відновлення мереж водовідведення з долученням інвестиції, адже глобальне місто можливо лише з розвиненою та безпечною підземною інженерною інфраструктурою.

До обговорення перспектив розвитку міста та його інфраструктури, умов функціонування будівельної галузі були залучені Анатолій Петрович Денисенко (Інвестиційно-будівельна компанія «Авантаж») та Антон Юрійович Стрельцов (Заступник Директора Департаменту будівництва та шляхового господарства). У завершені Вікторія Вікторівна зазначила, що для реалізації мети у рамках «Kharkiv STARTegy 2030» необхідно розвивати сучасну інноваційно-інвестиційну та ринкову інфраструктуру, забезпечити умови для розвитку високотехнологічного виробництва, розвинути екосистему, а головне – реалізовувати інвестиційні проєкти. Харків має для цього величезний науково-технічний та людський потенціал, що в симбіозі допоможе з’явитися нашому місту на карті «глобальних міст світу» в майбутньому.