Маленький лист –
великий крок

Маленький лист –<br> великий крок

До  Харківського національного університету будівництва та архітектури надійшов лист від Асоціації «Регіональне будівництво».

Нас повідомляють, що рішенням загальних зборів від 7 лютого Харківський національний університет  будівництва та архітектури прийнято в асоційовані члени Асоціації «Регіональне будівництво».

За цими лаконічними рядками – велика праця та неодноденне спілкування з випускниками виконуючого обов’язки ректора Гончаренка Дмитра Федоровича та першого проректора з науково-педагогічної роботи Чередніка Димитрія Леонідовича.

Асоціація «Регіональне будівництво» – недержавне, незалежне, добровільне господарське об’єднання, яке об’єднує будівельні компанії, проектні установи, навчальні та наукові заклади будівельного і архітектурного профілю, банківські установи, громадські та інші організації.

Зараз до Реєстру членів Асоціації “Регіональне будівництво” включені 26 потужних будівельних компанії.

Членство у такому поважному зібранні – це реальна можливість для вдосконалення профорієнтаційної роботи, розширення науково-технічних зв’язків, покращення іміджу університету у будівельній галузі.

Вітаємо всіх!