Підписано меморандум з ГО "Асоціація випускників архітектурного факультету ХНУБА"

Підписано меморандум з ГО "Асоціація випускників архітектурного факультету ХНУБА"

Керівником Інформаційно-іміджевого центру Лілією Поповою та Радою молодих вчених університету 9 вересня 2020 року було організовано підписання меморандуму про співпрацю та взаємне партнерство між ХНУБА та громадською організацією «Асоціація випускників архітектурного факультету ХНУБА».

При підписанні були обговорені етапи взаємодії, спрямовані на підвищення якості навчального та науково-дослідного процесів, визначені перші кроки з розробки та впровадження спільних проєктів, створення креативних просторів, робочих творчих зон, майстерень та приміщень для проведення лекцій, семінарів та практичних занять з метою популяризації новітніх досягнень в архітектурі.

Умови співпраці були закріплені підписами ректора ХНУБА Димитрієм Чередніком та головою громадської організації Олександром Мамоном у присутності співзасновників громадської організації Андрія Грачова та Дениса Козака.

Сподіваємось, що підписаний меморандум, сприятиме поглибленню міцних зв’язків між університетом і випускниками, які знаходяться в Україні та за її межами, та дозволить їм приймати участь у житті університету і передавати цінні практичні знання майбутнім архітекторам.