Між дистанційним навчанням та практичною освітою

Між дистанційним навчанням та практичною освітою

За останні два роки всі небайдужі викладачі стали більш-менш фахівцями дистанційної освіти. І всім вже зрозумілі три основні складнощі цього процесу: необхідність збільшеної мотивації – тримати темп навчання без стороннього контролю вдається не всім; комунікабельність – соціальний, особистий контакт здобувачів та викладачів мінімальний; нестача практичних знань – найсучасніші технології не зможуть замінити «живих» об’єктів вивчення.

Тому колектив кафедри Водопостачання, каналізації і гідравліки ( т.в.о. завідуючого О. А. Сироватський) вирішив спробувати вакцину від «хвороб» дистанційного процесу – гібридну та наскрізну презентаційну програму. Курси від першого до четвертого наших освітніх програм разом, усім професійним товариством, будуть знайомитися з об’єктами можливого працевлаштування у флагмані комунального господарства України – КП «Харківводоканал».

Перший візит відбувся 13 жовтня на станцію біологічної очищення МОСВ №1, вул. Біологична, 1. Дуже приємно було спостерігати як старші курси знайомили молодь з елементами системи водовідведення, майже замінивши собою викладачів. Дуже приємні були привітання працівників станції та їх щире бажання розділити досвід з молоддю. Спілкування на відкритому, хоча і специфічному повітрі здобувачів, викладачів та фахівців – це те, чого ніколи не дасть дистанційка!

Дякуємо керівництву КП «Харківводоканал», дякуємо ведучій нашої зустрічі Оксані Володимирівні Піддубній, технологу очисної станції – досвідченому фахівцю і чарівній дівчині. Слідкуйте за новинами, далі буде.

підготовано кафедрою
водопостачання, каналізації і гідравліки