Міжнародний марафон вебінарів для філологів

Міжнародний марафон вебінарів для філологів

30 травня викладачі кафедри української мови та мовної підготовки іноземних громадян ХНУБА взяли активну участь у вебінарі для філологів, які викладають російську мову як іноземну, який проходив в рамках проекту “Марафон вебінарів для філологів та викладачів” за участю грузинських, російських, українських, польських, словацьких, болгарських, іспанських, французьких, німецьких, угорських філологів та викладачів. Ректор нашого університету професор Череднік Димитрій Леонідович звернувся з вітальним словом до учасників під час проведення першого вебінару та побажав усім плідної праці.

“Марафон вебінарів для філологів та викладачів”, організований Міжнародною науково-педагогічною організацією філологів “Захід-Схід” (ISPOP) з 30 травня по 25 липня,  надає можливість викладачам та провідним філологам з різних країн обговорювати питання і проблеми навчання іноземних мов та презентувати свої наукові дослідження. Марафон  проходить під керівництвом заступника директора цієї організації професора Зої Адамія (Грузія). З України в проекті беруть участь два університети: Харківський національний університет будівництва та архітектури та Київський медичний університет.

У вебінарі, який відбудеться 11 липня 2020 року,  викладачі нашої кафедри знайомитимуть міжнародну аудиторію з напрацюваннями кафедри щодо питань викладання української мови як іноземної.

Кафедра української мови та
мовної  підготовки іноземних громадян