МННК «Актуальні  проблеми освітньо-виховного  процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання»

МННК «Актуальні  проблеми освітньо-виховного  процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання»

6-7 квітня 2021 року в ХНУБА  відбулася Міжнародна науково-методична конференція «Актуальні  проблеми освітньо-виховного  процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання».

До заходу долучилися 191 учасників, які представили науковців ЗВО із 13 міст України (Харкова, Києва, Львова, Дніпра, Одеси, Вінниці та ін.), а також освітяни: Китаю, Туркменістану, Білорусі, Іспанії, Німеччини, Йорданії.

На конференції були представлені актуальні науково-методичні дослідження щодо організації та здійснення освітнього процесу в умовах карантинних обмежень та дистанційного навчання. Також були обговорені проблеми цифровізації освіти та застосування відповідних цим процесам педагогічних технологій.

Важливо, що до обговорення зазначених проблем приєдналися викладачі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої  освіти.

Організаційний комітет конференції щиро дякує Д. Чередніку – ректору ХНУБА, О. Нанка – ректору  ХНТУСГ ім. Петра Василенка, Ю. Вітковському – проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ХНТУСГ ім. Петра Василенка, С. Бережній – проректору з наукової роботи ХНПУ ім.Г.С. Сковороди, А. Кіпенському – декану факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ», М. Пірієву – проректору з наукової діяльності Туркменського  сільськогосподарського університету ім. С. Ніязова, О. Башкір – професору кафедри освітології та інноваційної педагогіки ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, Н. Моісєєвій – завідувачу кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, та професорам цієї кафедри О. Воронянському- заступнику голови ГО «Українська асоціація суспільство-знавців та педагогів», І. Данченко, доценту Н. Бондар, а також усім, хто взяв участь у її проведенні.

Зберігаючи спадкоємність поколінь, ми продовжуємо співпрацювати з нашими давніми партнерами та завжди раді запрошувати нових учасників до участі в конференції. Переконані, що поєднання професіоналізму, знань, мудрості досвідчених учених з творчим потенціалом і завзятістю молоді стане драйвером розвитку вищої освіти Україні.

                                                                                                                                                  Організаційний комітет конференції