На Маврикії відбулася широка презентація підручника "ENGINEERING GEOLOGY" у рамках співробітництва KhNUCEA-UdM

На Маврикії відбулася широка презентація підручника "ENGINEERING GEOLOGY" у рамках співробітництва KhNUCEA-UdM

У Маскаренському університеті (UdM, Маврикій), що є партнером ХНУБА з наукового та педагогічного співробітництва, відбулася знакова подія – прем’єрна міжнародна наукова конференція «Research Week». У конференції, що відбулась 7-9. 11. 2022 р., взяв участь запрошений професор, зав. каф. геотехніки, підземних та гідротехнічних споруд О.В. Самородов, а також проф. В.Ю.Єгупов та доц. І.В. Храпатова (on-line).

У рамках конференції були представлені результати спільної наукової та педагогічної діяльності двох наших університетів (підручник, патент, публікації).

Особлива увага університетської та професійної спільноти була сконцентрована на презентації першого на Маврикії підручника для студентів вищих навчальних закладів природознавчого, будівельного та екологічного напрямків “ENGINEERING GEOLOGY with regional geology elements of Indian Ocean islands” / Textbook, study guide for students of civil engineering, ecological and natural sciences of higher educational institutions. Kharkiv: Publishing House:TOCHKA, 2021. 543 p. Співавтори підручника: В.Ю. Єгупов (KhNUCEA), Р. Гударі (UdM), І.В. Храпатова (KhNUCEA).

Робота конференції широко висвітлювалась засобами масової інформації Маврикія – газетами та державним телебаченням.

MBC : https://youtu.be/cJGNckO4jN8

ION News : https://ionnews.mu/ludm-organise-sa-toute-premiere-research-week/

Maurice Info : https://www.maurice-info.mu/2022-11-08-ludm-organise-sa-toute-premiere-research-week.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ludm-organise-sa-toute-premiere-research-week