Науковці університету взяли участь у конференції «BIM. Досвід та перспективи впровадження будівельних інформаційних технологій»

Науковці університету взяли участь у конференції «BIM. Досвід та перспективи впровадження будівельних інформаційних технологій»

9-10 грудня у Києві у стінах Державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва ім. В.С. Балицького» відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «Нові технології в будівництві. BIM. Досвід та перспективи впровадження будівельних інформаційних технологій»

Присутня на конференції Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак підкреслила актуальність застосування інформаційного моделювання будівель в Україні. Його впровадження має бути прискорене складанням дорожньої карти поширення ВІМ з метою підвищення ефективності інвестицій протягом всього життєвого циклу будівель.

У конференції також взяли участь заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції Юліан Чаплінський, президент Академії будівництва України Іван Назаренко, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков, ректор ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Микола Савицький, проректори КНУБА Віталій Плоский та Геннадій Тонкачеєв. В конференції взяли участь понад 130 представників державних, наукових, проектних, будівельних та громадських організацій, навчальних закладів вищої освіти будівельного профілю.

Дуже важливо, що від нашого університету взяли активну (саме активну) участь науковці, що володіють напрацюваннями та перспективами впровадження ВІМ у навчальний процес і наукові дослідження ХНУБА. Це завідувач кафедри ТБВ Ігор Шумаков, завідувач кафедри ГПС Олександр Самородов, асистент кафедри ГПС Олег Кротов, асистент кафедри будівельної механіки Віталій Віноградов. Крім того, серед учасників були чисельні групи від великих харківських проектних установ, котрі складалися з випускників нашого університету, що є бальзамом для нас!

Було дуже цікаво та корисно! Спілкування у таких наукових колах – це фахова насолода для всіх учасників! Дякуємо НДІБВ ім. В.С. Балицького за конференцію!