Участь у форумі YES

Участь у форумі YES

Прихід осені подарував можливість завідувачу кафедри менеджменту та публічного адміністрування, проф. Аванесовій Ніні Едуардівні доторкнутись до масштабної події та бути почутою на форумі молодих лідерів  16-ї щорічної зустрічі YES!

Ніна Едуардівна поділилася своїми враженнями від цієї події. «Участь у форумі була в рамках презентації соціального проекту «Наука своїми руками: СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ – єдиний інноваційний цикл». Надана можливість дала мені змогу проявити  активність, отримати розуміння глобальних можливостей, які сподіваюсь використовувати для професійного та особистісного розвитку. Дуже приємно було працювати  з провідними модераторами програми та лідерами, партнерами та сучасними політичними діячами нашої країни, чути думки та бачити емоції, які вирували у робочій залі та на основних панелях, в яких брала участь молодь зі всієї України.

З’явилось велике бажання та натхнення ділитися новими знаннями, міркуваннями та майбутніми програмами з навчання та соціального розвитку. Отримані яскраві враження та цінний досвід у роботі, які хочеться реалізовувати у навчанні студентів! Маю надію, що запропонований швидкий інтенсив, який був на форумі,   позитивно впливатиме на плани та бажання об’єднуватися та робити щось класне та важливе для країни».