Освітній простір Coursera для викладачів та студентів ХНУБА

Освітній простір Coursera для викладачів та студентів ХНУБА

Незважаючи на жорстокі бойові дії, освітяни всього світу продовжують підтримувати один одного та Україну. Освітній простір не залишається осторонь ситуації в країні, так Coursera for Campus відкриє безкоштовний доступ для українських університетів та їхніх здобувачів.

У відповідь на поточну гуманітарну кризу в Україні Coursera співпрацює з Міністерством освіти і науки України, щоб безкоштовно запропонувати Coursera for Campus Basic всім українським вищим навчальним закладам та їх студентам.

Завдяки участі у цій ініціативі Харківський національний університет будівництва та архітектури надає всім своїм студентам та викладачам доступ до понад 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera. Ініціатива покликана допомогти вищим навчальним закладам реагувати на триваючу гуманітарну кризу в Україні та допомогти студентам продовжити навчання. Ця програма доступна з 24 березня 2022 року по 24 березня 2023 року.

Як зареєструватися

Щоб претендувати на участь у програмі, ви повинні: Мати електронну адресу, пов’язану з Харківським національним університетом будівництва та архітектури у домені kstuca.kharkov.ua або stud.kstuca.kharkov.ua. Якщо Ви студент та у Вас немає електронної пошти в домені університету надішліть своє прізвище, ім’я, по-батькові та власну електронну адресу (бажано gmail) на пошту coursera@kstuca.kharkov.ua для її отримання.

Щоб зареєструватися в програмі: Створіть обліковий запис Coursera, використовуючи свою електронну адресу у домені університету. Увійдіть на Coursera.org, перейдіть на цю сторінку, щоб зареєструватися та приєднатися до навчальної програми ХНУБА.

Для чого використовувати

Завдякі ініціативі Coursera співробітники та студенти ХНУБА мають унікальну можливість пройти безкоштовне навчання у експертів із понад 250 провідних університетів і компаній та отримати визнані сертифікати від провідних університетів і компаній, щоб досягти своїх цілей.

Крім отримання нових знань та навичок, результати навчання можуть бути зараховані:
для викладачів – як підвищення кваліфікації;
для студентів – як навчальна дисципліна, або її частина, відповідно до Порядку визнання у вищій та фаховій передвищій освіті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти.