Персональна виставка Миколи Деркача "Квітуча країна - моя Україна"

Персональна виставка Миколи Деркача "Квітуча країна - моя Україна"

20 травня 2021 року відсвяткував свій ювілей відомий український художник, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Муніципальної премії, професор Деркач Микола Іванович. З 1982 по 1986 рік Микола Іванович навчався у Харківському інженерно-будівельному інституті (нині – ХНУБА) на архітектурному факультеті.

У день ювілею відомого художника прийшли поздоровити колеги та друзі. Ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури Череднік Димитрій Леонідович та керівник інформаційно-іміджевого центру Попова Лілія Миколаївна також привітали Миколу Івановича з днем народження та завітали на його ювілейну персональну виставку «Квітуча країна – моя Україна». На виставці представлено біля 150 творчих робіт Миколи Деркача. Виставка проходить у Харківському будинку художників, за адресою вул. Дарвіна, 11,  та буде працювати по 30 червня 2021 року.

Микола Іванович передав до музею ХНУБА альбом «Микола Деркач. Живопис» обсягом 184 сторінки, у якому представлено 182 творчі роботи художника, створені за певний період його творчого шляху.