Підписання Договору про співробітництво

Підписання Договору про співробітництво

2 липня 2020 року ректор університету Череднік Д.Л. підписав з президентом Прат «Промислово-страхова компанія» Олійником І.Ю. Договір про співробітництво між Харківським національним університетом будівництва та архітектури та Прат «Промислово-страхова компанія».

Під час підписання Договору сторони погодили розвивати співпрацю у сфері вивчення і популяризації передових технологій у сфері надання страхових послуг та організації системи страхового захисту.

Сторонами планується на взаємній основі здійснювати організацію і проведення конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, інших заходів освітньої і виховної сфери.

Цей Договір надає можливість здобувачам вищої освіти та співробітникам  університету проходити практику або стажування на базі цієї компанії, знайомитися з документацією, пов’язаною зі страхуванням  (правила страхування, договори, листівки тощо) для використання її з метою наближення навчального процесу  до практичної діяльності.

Також, за бажанням, здобувачі вищої освіти університету зможуть укладати договір страхування, який надає можливість отримати фінансову допомогу на оплату лікування та інші витрати. Крім того, для здобувачів вищої освіти, які навчаються за контрактом Прат «Промислово-страхова компанія» розроблена програма страхування від нещасного випадку осіб які оплачують контракт за навчання.