Підписано меморандум про співпрацю з Асоціацією «Укрводоканалекологія»

Підписано меморандум про співпрацю з Асоціацією «Укрводоканалекологія»

Асоціацією «Укрводоканалекологія» було проведено семінар «Сучасна технологія мультисенсорного обстеження колекторів глибокого закладання централізованого водовідведення, способи і методи їх санації». Захід відвідали представники водоканалів Києва, Харкова, Львова, Одеси, Ужгорода, Чорноморська, Херсона, Вінниці, Кривого Рогу, Хмельницького, Броварів, Борисполя, Білої Церкви.

З міста Харків на семінарі були присутні заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Коваленко Олександр Миколайович та доцент кафедри технології будівельного виробництва Алейнікова Алевтина Ігорівна, яка є керівником проекту молодих вчених «Комплекс організаційно-технологічних заходів підвищення експлуатаційного ресурсу каналізаційних тунелів та колекторів комунального господарства».

На семінарі обговорювали  сучасний стан залізобетонних колекторів глибокого залягання, проблеми, пов`язані з їх обстеженням і ремонтом, а також сучасні методи ремонту і санації залізобетонних колекторів глибокого закладання.

«Навчання наших фахівців – один з пріоритетних напрямків роботи  Асоціації, на якому ми сконцентрувалися впродовж кількох останніх років.  Сучасні технології та новітнє обладнання вимагають постійного підвищення кваліфікації спеціалістів водної галузі та впровадження досвіду наших більш прогресивних колег», – сказав президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький. Він також привітав усіх присутніх з підписанням  меморандуму про співпрацю з Харківським національним університетом будівництва  та архітектури, адже це допоможе зміцнити співробітництво в науково-дослідному напрямі та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів.