Пішов із життя голова правління АТ «Трест Житлобуд-1», Заслужений будівельник України, випускник університету Валерій Ашотович Арутюнов

Пішов із життя голова правління АТ «Трест Житлобуд-1», Заслужений будівельник України, випускник університету Валерій Ашотович Арутюнов

З глибоким сумом повідомляємо, що 1 жовтня 2022 року у віці 57 років перестало битися серце Валерія Ашотовича Арутюнова. Наш випускник 1988 року за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», кандидат технічних наук, голова правління АТ «Трест Житлобуд-1», Заслужений будівельник України, Почесний працівник будівництва та архітектури.

Професійний шлях та відданість справі Валерія Ашотовича є прикладом для наслідування молодих поколінь, колег. Від інженера технічного відділу до голови правління АТ «Трест Житлобуд-1» – він зробив вагомий внесок у забезпечення житлом харків’ян, розвиток інфраструктури міста Харкова.

Завдяки Валерію Ашотовичу відбулося оновлення матеріально-технічного забезпечення університету, який він цінував, поважав та ніколи не забував: конференц-зал (аудиторія) 418, ремонти приміщень, заміна вікон та багато іншого.

У важкі часи воєнного стану він продовжував допомагати Харкову, його мешканцям та рідному університету.

Відповідальний, щирий, завжди готовий прийти на допомогу – таким він запам’ятається назавжди.

Колектив Харківського національного університету будівництва та архітектури висловлює щирі співчуття родині, близьким та колегам Валерія Ашотовича. Світла пам’ять світлій людині!