Представники ХНУБА у Верховній раді України

Представники ХНУБА у Верховній раді України

Колектив і керівництво Харківського національного університету будівництва та архітектури послідовно проводить роботу з патріотичного виховання студентської молоді.

У жовтні минулого року до Дня захисника України    Музейно-виставочний комплекс ХНУБА до складу якого входить Центр військово-патріотичного виховання організував виставку робіт художника,  плакатиста, фотографа, ветерана АТО Юрія  Неросліка.  Виставку особисто відкрив виконуючий обов’язки ректора ХНУБА професор Д. Л. Череднік. За час роботи виставку відвідало близько тисячі студентів та співробітників нашого університету і інших навчальних заходів, волонтери, ветерани АТО та представники ЗМІ. Ця подія стала новим етапом у розвитку  духовно-патріотичного виховання студентської молоді.

Наступним кроком у творчій діяльності Юрія стала експозиція «Кольори», яка відкрилася 18 лютого у приміщені Верховної ради України, на яку були запрошені викладачі кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін ХНУБА М.О. Білостоцький та Я.М. Кунденко, що були організаторами  жовтневої виставки.

Метою цього заходу є прагнення показати, поєднання патріотизму та самовідданої боротьби за єдність, цілісність та свободу України, змусити владу звернути свою увагу на   підтримку мистецтва і творчих людей.  Організатором виставки є народний депутат України – Яна Зінкевич, ініціатором – Християнське Товариство українців в Італії.

Про автора: Юрій Нерослік – сержант 92 бригади Збройних Сил України, учасник АТО. Уродженець Луганської області, нині проживає в місті Харкові. Влітку 2014 р. пішов добровольцем в АТО, бойове хрещення отримав в «Іловайському котлі», був поранений, в 2015 р. – демобілізований. Дизайном Юрій Нерослік почав займатись з 2004 року. Втім, справжня трансформація з ним трапилась під час Майдану. Тоді під враженнями і переживаннями тих подій, він зробив свій перший патріотичний плакат. Юрій  не лише  визнаний митець, але й волонтер, громадський діяч, героїчний воїн відзначений багатьма державними нагородами. На виставці були презентовані численні картини художника, а також його плакати, фотографії та постери. Творчість Юрія Неросліка вражає як різноманіттям тематики, так і свободою творчого підходу. Він зображує життя в усіх його проявах через призму власного бачення та почуттів. Роботи художника не можуть залишити байдужим нікого, бо вони є максимально щирими та глибокими, в них можна побачити унікальну частинку світосприйняття зрозумілу та близьку кожному.

Виставка справила велике враження на відвідувачів, що відбилося в їх письмових відзивах та подяках, а також у постах в соціальних мережах, що в наш час є найкращим показником зацікавленості будь-якою подією.

Від імені усього колективу нашого університету ми бажаємо Юрію подальших творчих успіхів та  натхнення!

Шановні колеги!

Центр військово-патріотичного виховання Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА) запрошує Вас взяти участь у фестивалі військово-патріотичного мистецтва та авторської пісні «Воїни світла». Фестиваль буде проводитись у березні 2020 року, він приурочений до державного свята «Дня українського добровольця» (17 березня).

Оргкомітет:

Керівник Центру військово-патріотичного виховання ХНУБА
Білостоцький Микита т.  0669983742, т. 0684236224
Керівник Кіноклубу ХНУБА
Кунденко Яна т. 0963799832

Директор Музейно-виставочного комплексу ХНУБА Білостоцький М.О.