Привітання
з нагоди складання іспиту з англійської мови на рівень B2

Привітання</br>з нагоди складання іспиту з англійської мови на рівень B2

Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників ХНУБА і організацій м.Харкова з успішним складанням іспиту на рівень В2 за найпрестижнішою версією у світі – Cambridge English: First (FCE):

1. Комендант В.М. – студентку групи А-36 архітектурного факультету ХНУБА,
2. Полякова О.Г. – студента групи А-25 архітектурного факультету ХНУБА,
3. Корх О.І. – аспірантку ХНУБА,
4. Сергієнко Ю.І. – аспірантку, старшого лаборанта кафедри менеджменту та публічного адміністрування ХНУБА,
5. Єсакову С.В. – к.т.н., доцента кафедри геотехніки, підземних та гідротехнічних споруд ХНУБА,
6. Назимко О.В. – к.п.н., доцента кафедри іноземних мов ХНУБА,
7. Ковальову Н.В. – IT фахівця,
8. Сопова Д.В. – підприємця, CG A

Студент 2 курсу архітектурного факультету Поляков О.Г. досягнув рівня С1, який надається за найвищі результати, отримані на екзамені FCE.

Версія екзамену FCE не має строку давності. Екзамен онлайн на базі кафедри іноземних мов ХНУБА має високу ступінь надійності, оскільки проводиться в реальному часі безпосередньо Кембриджським Центром Оцінювання. Ті, що склали іспит, отримують офіційний сертифікат Cambridge Assessment Center. Результати екзамену відображаються в особистому кабінеті бази центру для офіційного підтвердження у випадку необхідності.

50 співробітників та здобувачів вищої освіти ХНУБА вже отримали сертифікат В2 завдяки навчанню у рамках курсу «Smart English Online» на платформі STVteam. Цей курс підготовки до екзамену на рівень В2 забезпечує найвищу в Україні ефективність – 90% успішності. Вітаємо, дякуємо і пишаємося викладачами, які забезпечили такий високий рівень навчання з використанням інноваційних онлайн технологій.

Ректор ХНУБА
Череднік Д.Л.