Проведення робіт з ліквідації наслідків ушкоджень

Проведення робіт з ліквідації наслідків ушкоджень

«Доброчесність не залишиться на самоті. У неї обов’язково знайдуться сусіди…»

Конфуцій

З листопада 2020 року Харківський національний університет будівництва та архітектури бере участь у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”, який впроваджується Американськими  Радами з міжнародної освіти для розвитку освітянського середовища щодо відповідального запровадження норм академічної доброчесності та посилення спроможностей освітньої системи України на засадах і принципах академічної доброчесності та якості.

Завдяки грантовій допомозі Фонду гуманітарної підтримки українських університетів Проєкту міжнародної технічної допомоги “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” (Academic IQ Initiative) університет продовжив проведення робіт з ліквідації наслідків ушкоджень та руйнувань будівель університету внаслідок бойових дій, розпочаті АТ “Трест Житлобуд-1”. На кошти гранту придбані матеріали та інструменти (120 плит OSB, 330 п.м. поліетиленової плівки, перфоратор, свердла та дюбелі), необхідні для проведення робіт із закриття пошкоджених віконних отворів будівель університету. Тільки в головному корпусі університету кількість пошкоджених вікон сягає близько 400 та ще понад 350 в гуртожитках для студентів.

Щиро дякуємо Фонду гуманітарної підтримки українських університетів Проєкту міжнародної технічної допомоги “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” (Academic IQ Initiative) за надану грантову допомогу, необхідну університету в такий важкий час.