ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ 2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ 2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дорогі здобувачі вищої освіти, батьки, колеги, друзі! Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Усім, хто в цей день прийде до закладів вищої освіти, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Особливо вітаю зі святом дорогих першокурсників! Бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружньої атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Удачі, здоров’я, терплячості і чудових результатів! Нехай ваші перші кроки дорогою здобуття вищої освіти стануть міцною основою подальшого саморозвитку та отримання майбутньої професії!

Шановні батьки, сьогодні ваші діти роблять самостійні кроки до здобуття вищої освіти та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності. Тож бажаю терпіння, здоров’я та спокою за свою дитину!

Щира вдячність вам, дорогі колеги, співробітники нашого славного університету за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як формування знань у підростаючого покоління, турботу про їх затишок та комфортні умови навчання. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє! Щиро дякую вам за це!

Бажаю всім нам, щоб День знань запам’ятався в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день та успіх розпочатих справ!

З повагою ректор ХНУБА Димитрій ЧЕРЕДНІК