Привітання з новим навчальним роком

Привітання з новим навчальним роком

Шановні першокурсники, студенти та  співробітники  Харківського національного університету будівництва та архітектури!

Щиро вітаємо всіх з початком нового 2022 -2023 навчального року! Нехай цей рік, який ми починаємо у дистанційному форматі, стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і ми зможемо досягти всього того, що запланували!

Повномасштабне вторгнення росії на територію України значним чином змінило усе наше життя. Не стала виключенням і сфера вищої освіти. Проте, незважаючи на всі випробування, наш університет продовжує готувати гідних фахівців для будівельної та архітектурної галузей.

Шановні першокурсники! У сьогоденні, коли ми щохвилини пишемо нову історію, хочемо побажати вам завзято і наполегливо опановувати обраний фах, відчувати радість пізнання, невпинно прагнути до нових відкриттів і впевнено крокувати до своєї мрії! Хай вона якнайшвидше збудеться під мирним небом! Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Шановні викладачі, дякуємо вам за вашу наполегливу працю! На ваші плечі покладена висока місія, ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот та майбутнє нашої країни.

Хочемо побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків та найшвидшої Перемоги!

З повагою, ректорат