Привітання з Новим роком і Різдвом!

Привітання з Новим роком і Різдвом!

Шановні колеги, співробітники і здобувачі вищої освіти Харківського національного університету будівництва та архітектури!

Спливає 2021 рік. Наближаються новорічні та різдвяні свята. Усі ми в цей сповнений випробувань рік були пліч-о-пліч, сміливо йшли назустріч викликам та не втрачали наснаги віддано й ефективно працювати та навчатися. Можемо пишатися тим, що, попри карантин, протиепідемічні та інші заходи, ми змогли забезпечити проведення освітнього процесу, зберігаючи життєздатність університету і – найголовніше – здоров’я наших співробітників та здобувачів вищої освіти!

Незважаючи на всі ті виклики, що подарував 2021 рік, нам вдалося набрати нове поповнення й випустити у світ чергову плеяду дипломованих хнубівців, захистити докторів філософії та докторів наук, поповнити ряди доцентів та професорів, на високому рівні провести міжнародні та всеукраїнські конференції, заключити договори та угоди про співробітництво з вітчизняними та іноземними колегами. Ми знайшли нових друзів і партнерів, разом з якими, маю щиру надію, будуть втілюватися чимало задумів і добрих справ у майбутньому.

Бажаю, щоб Новий рік та Різдво Христове – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесли всім нам добро, мир і достаток. Бажаю міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, яскравих подій, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай наступний рік виправдає світлі надії та найдобріші прагнення кожного, подарує оптимізм для втілення успішних проектів у сфері освіти та науки. Хай у домівках панує гармонія, мир, удача й любов!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ректор Харківського національного університету будівництва та архітектури Димитрій ЧЕРЕДНІК