Привітання зі святом Покрови та Днем захисника України

Привітання зі святом Покрови та Днем захисника України

Дорогі наші Захисники!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час воєнних дій на Сході нашої країни.

Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передається у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Знаменні дати відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Шановні захисники України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша рідна земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! У цей день бажаємо усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

З повагою, ректор Димитрій Череднік