Реалії міжнародного співробітництва кафедри української мови ХНУБА

Реалії міжнародного співробітництва кафедри української мови ХНУБА

Відповідно до договору про міжнародне співробітництво з Міжнародною науково-педагогічною організацією філологів “Захід-Схід” (ISPOP) 11 липня 2020 року викладачі кафедри української мови та мовної підготовки іноземних громадян взяли участь у проекті “Марафон вебінарів для філологів та викладачів” за участю грузинських, російських, українських, польських, словацьких, болгарських, іспанських, французьких, німецьких, угорських філологів та викладачів. Марафон відбувається під керівництвом заступника директора цієї організації професора Зої Адамія (Грузія).

Вебінар 11 липня 2020 був присвячений нагальним проблемам викладання української мови як іноземної: видання навчальної літератури для вивчення української мови іноземними слухачами, висвітлення питань міжкультурної комунікації, новітні технічні технології під час навчання української як іноземної.

Міжнародну аудиторію ознайомили з напрацюваннями кафедри щодо питань викладання української як іноземної завідувач кафедри, професор Креч Т.В., доценти Кучеренко О.Ф., Мілєва І.В., ст. викладач Ходаківська М.О.