Робоча нарада першого заступника голови Харківської міської ради Терехова І.О.

Робоча нарада першого заступника голови Харківської міської ради Терехова І.О.

6 липня 2020р. на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури вперше відбулася робоча нарада першого заступника голови Харківської міської ради Терехова І.О. з керівниками будівельних організацій міста Харкова та членами Асоціації «Регіональне будівництво».

В нараді взяли участь: Поліванова Т.О. – головний архітектор Харківської міської ради, Чечельницький С.Г. – радник Харківського міського голови,  Белоцький  О.О. – директор департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, Харченко О.М. – голова наглядової ради ПАТ «Трест Житлобуд-1», Арутюнов В.А. – голова правління ПАТ «Трест Житлобуд-1», Конюхов О.В. – керуючий ТДВ «Житлобуд-2», Євель С.М. – генеральний директор ТОВ «Стальконструкція», Денисенко А.П. –  голова наглядової ради ПАТ «ІБК «Авантаж» та інші керівники будівельних організацій, підприємств та установ.

Нараду відкрив Голова Ради Асоціації «Регіональне будівництво», Голова наглядових рад ПАТ «Трест Житлобуд-1» та ХНУБА Харченко О.М..

Зі словами привітання до учасників зібрання звернувся перший заступник голови Харківської міської ради Терехов І.О., який є випускником нашого університету. Він проінформував присутніх про перспективи розвитку м. Харкова, його будівельної галузі, підкресливши при цьому важливу роль Харківського національного університету будівництва та архітектури в підготовці висококваліфікованих фахівців для цієї галузі. Також зупинився на питаннях підготовки до Дня будівельника в 2020 році.

На порядку денному також  розглядалися питання щодо підготовки ХНУБА до святкування 90-річного ювілею. Ректор університету Димитрій Череднік в своїй доповіді подякував присутніх за плідну співпрацю та партнерську підтримку університету в різних сферах його діяльності. Д. Череднік проінформував про напрями освітньої та наукової діяльності університету, впровадження в освітній процес ВІМ-технологій, діяльність стартап-центру «New development», міжнародну співпрацю ХНУБА з провідними університетами і науковими установами багатьох країн світу, зокрема з Кембриджським Центром Оцінювання з мовної підготовки на рівень В2 та багато іншого.

За результатами робочої наради були прийняті важливі для університету рішення про сприяння будівельних організацій Харкова в реалізації Плану заходів з підготовки до святкування 90-річного ювілею ХНУБА, яке заплановано на жовтень 2020 року.