Роз’яснення щодо організації дистанційного навчання

Роз’яснення щодо організації дистанційного навчання

Відповідно до наказу в.о.ректора університету від 12.03.2020р. № 85 «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, які викликані коронавірусом COVID-19, у Харківському національному університеті будівництва та архітектури» освітній процес під час карантину буде здійснюватися в дистанційному форматі.

Заняття в дистанційному форматі будуть проводитися відповідно розкладу занять та реєструватися у журналах академічних груп, що зберігаються у деканатах відповідних факультетів. Для визначення режимів та методів доступу до занять, за допомогою дистанційних технологій, здобувачам освіти необхідно звернутися до веб-сайтів відповідних кафедр.

Для проведення лекційних, лабораторних, практичних та інших занять викладачам університету рекомендується використовувати телекомунікаційні засоби організації конференц-зв’язку.

Якщо тематика лабораторних занять унеможливлює їх проведення у дистанційному форматі, викладач повинний негайно повідомити про це завідувача кафедри та декана відповідного факультету з метою їх включення до графіку відпрацювання занять після нормалізації епідеміологічної ситуації.

Завдяки підтримці компанії Google усім працівникам університету на час карантину відкритий доступ до сервісу Hangouts Meet.

Викладачам університету рекомендується використовувати сервіс Google Hangouts Meet для організації дистанційного спілкування зі здобувачами освіти. Для доступу до Hangouts Meet необхідно мати персональний обліковий запис корпоративної пошти університету, отриманий відповідно до Правил користування корпоративною електронною поштою в Харківському національному університеті будівництва та архітектури

За допомогою Meet можна почати відеодзвінок та запросити до нього користувачів. Просто налаштуйте зустріч і поділіться з іншими посиланням на неї. При цьому не має значення, якими обліковими записами чи плагінами користуються ваші колеги та студенти. Завдяки швидкому зручному інтерфейсу й розумному керуванню учасниками ви зможете легко запросити на відеодзвінок потрібних людей і поспілкуватися з ними.