Співпраця з МЕРТ в сфері професіоналізації публічних закупівель

Співпраця з МЕРТ в сфері професіоналізації публічних закупівель

Продовжується тісна та продуктивна трирічна співпраця Харківського національного університету будівництва та архітектури з Міністерством розвитку економіки, торгівля та сільського господарства України в сфері професіоналізації публічних закупівель.

Так, 10 жовтня 2019 року доцент кафедри економіки Халіна В.Ю. та аспірантка Устіловська А.С. відвідали семінар-практикум для викладачів дисциплін та магістерських програм на тему «Нововведення у сфері публічних закупівель та практичні аспекти роботи в ProZorro».

Семінар був організований партнером кафедри економіки Департаментом регулювання публічних закупівель на базі Київський національний торговельно-економічний університет.

Під час семінару були розглянуті найбільш актуальні для викладацької спільноти питання щодо:

  • нововведень, які очікуються у сфері публічних закупівель та передбачені законопроектом №1076;
  • запровадження до навчальних програм вивчення настанов етичної поведінки суб’єктів сфери закупівель;
  • використання новітніх інструментів для професіоналізації сфери та здійснення закупівель, застосування на практиці численних аналітичних електронних сервісів та ресурсів;
  • практичного досвіду викладання дисципліни «Публічні закупівлі» з використанням технологій змішаного навчання.

Після семінару, доц. Халіна В.Ю., як відповідальна за впровадження професіоналізації публічних закупівель у ХНУБА, у дружній розмові з представниками Департаменту регулювання публічних закупівель намітили плани подальшої роботи та зустрічей, а також перспективи впровадження та розвитку освітньої програми «Публічні закупівлі» в нашому університету та професії «фахівець з публічних закупівель» в цілому.