Студенти факультету економіки та менеджменту ХНУБА відвідали Головне управління Державної податкової служби у Харківській області

Студенти факультету економіки та менеджменту ХНУБА відвідали Головне управління Державної податкової служби у Харківській області

Студенти факультету економіки та менеджменту ХНУБА під керівництвом професора кафедри фінансів та кредиту ХНУБА, доктора юридичних наук Лілії Миколаївни Попової відвідали Головне управління Державної податкової служби у Харківській області. Під час зустрічі податківці та студенти обговорили особливості оподаткування в сучасних умовах розвитку України, інші цікаві для студентів фінансові питання у сфері оподаткування, а також питання щодо реалізації та захисту прав людини у податковій сфері. Начальник управління фінансово-бухгалтерського забезпечення ГУДПС у Харківській області Юлія Миколаївна Полонська наголосила на необхідності взаємодії навчальних закладів, зокрема, з державними податковими структурами з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття необхідного рівня фінансових знань.

Для молоді провели екскурсію по будівлі Головного управління, ознайомили з роботою підрозділів. Побували також і в управлінні моніторингу ризикових операцій та доходів. Запросили юнаків та дівчат і до конференц-зали, в якій проводять робочі наради, зустрічі з платниками податків, семінари та інші заходи. Студентам надали можливість відчути себе учасниками насиченого робочого процесу, під час якого вирішуються дуже відповідальні завдання.

Податківці сподіваються, що такий освітній захід сподобався студентам і незабаром випускники приєднаються до їх колективу.