Світлої пам'яті О. Ю. Поліївець

Світлої пам'яті О. Ю. Поліївець

 

Кафедра іноземних мов університету з глибоким сумом сповіщає, що 16 квітня 2021 року на 96 році в наслідок захворювання короновірусом пішла з життя Ольга Юхимівна Поліївець, яка більше 20 років очолювала кафедру іноземних мов у 60-80 роки двадцятого сторіччя.

Ольга Юхимівна належала до покоління, яке називали «діти війни». Зовсім юною дівчиною у важкі післявоєнні роки вона стала вивчати німецьку мову на факультеті іноземних мов, щоб вибудовувати новий світ, в якому через освіту відновлювалися дружні зв’язки з німецьким народом. Ольга Юхимівна навчала сотні випускників ХІБІ, які працювали в інтернаціональних будівельних загонах, стажувалися і проводили дослідження в Німеччині. Вона сумлінно працювала, вкладаючи свій педагогічний талант і захопленість своєю справою у своїх учнів.

Як керівник кафедри іноземних мов Ольга Юхимівна була завжди прикладом для колег. Делікатна, чуйна до людських проблем і, водночас, принципова і вимоглива до професійного рівню співробітників, вона вкладала в розвиток кафедри свої сили, розум і душу. Колектив кафедри успадкував її діловий і водночас дружній стиль взаємовідносин.

Співробітники кафедри іноземних мов та університету пам’ятають Ольгу Юхимівну як ефективного керівника, професійного викладача, красиву жінку, яка завжди трималася з великою гідністю, і висловлюють глибокі співчуття її рідним і близьким.

 

Колектив кафедри іноземних мов ХНУБА