Урочисте відкриття в ХНУБА унікального мультифункціонального конференц-залу

Урочисте відкриття в ХНУБА унікального мультифункціонального конференц-залу

27 листопада 2020 року з нагоди 90-річчя Харківського національного університету будівництва та архітектури відбулося урочисте відкриття унікального мультифункціонального конференц-залу, що розпочалося з розрізання червоної стрічки ректором ХНУБА Чередніком Д.Л., першим заступником Харківського міського голови Тереховим І.О. та головою наглядової ради акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1» Харченко О. М.

На даний захід були запрошені також голова правління акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1», заслужений будівельник України Арутюнов В.А., головний будівельник акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1» Калініченко О. В., заступник керуючого акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1» Парамонов К. А., керуючий трестом «Південспецатоменергомонтаж» Гармаш О.О., а також радник міського голови Харківської міської ради, заслужений архітектор України, доктор архітектури, професор Чечельницький С. Г.

Унікальність новоствореного конференц-залу полягає в тому, що він обладнаний сучасною мультимедійною системою, аналогів якої немає в інших університетах Харкова. «Розумна аудиторія» оснащена 3LCD-проектором з лазерним джерелом світла та можливістю бездротового підключення декількох користувачів, який забезпечує яскраве та чітке зображення на 6-метровому екрані, а сучасна конференц- та стереосистеми створюють якісну та приємну для сприйняття акустику. Крім того, система відеоспостереження, що встановлена в конференц-залі, оснащена роботизованими камерами з високою роздатною здатністю та оптичним зумом і виконує не тільки охоронну функцію, а призначена, головним чином, для організації онлайн відеоконференцій, семінарів, тренінгів, інших заходів. Освітлення конференц-залу складається з декількох груп світла, тому система управління освітленням забезпечує необхідну варіацію освітлення в залежності від потреб аудиторії. Комфортний мікроклімат створюється завдяки сучасним системам кондиціювання та вентиляції. Управління усіма вищезазначеними інженерними системами зведено до єдиного контролера, який дозволяє натисканням однієї кнопки запускати необхідний сценарій будь-якого заходу (відеоконференціїя, лекція, презентація тощо). Парти обладнані розетками для підключення гаджетів та їх підзарядки, розподільча Wi-Fі-мережа забезпечує підключення усіх користувачів у залі до мережі Іnternet з максимальною швидкістю до 1 ГБ/с. Для проведення круглих столів передбачений окремий комфортний зал, оснащений TV-екраном та окремою системою кондиціювання.

Урочисте відкриття конференц-залу завершилося церемонією вручення подяк та грамот працівникам університету за визначні заслуги в житті університету першим заступником Харківського міського голови Тереховим І.О. та головою наглядової ради акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1» Харченко О. М. від імені Асоціації «Регіональне будівництво». Ректор ХНУБА Череднік Д.Л. у свою чергу подякував почесним гостям за щирі привітання та вручив їм Почесні грамоти університету.

Колектив університету щиро вдячний Харківській міській владі, представникам акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1» за привітання з нагоди 90-річчя університету та допомогу в створенні унікального конференц-залу!