Вебінар «Медіа-виклики та гібридні загрози: стратегія єднання українського народу», присвячений Дню єднання 16 лютого 2022 року!

Вебінар «Медіа-виклики та гібридні загрози: стратегія єднання українського народу», присвячений Дню єднання 16 лютого 2022 року!

У четвер 17 лютого 2022року за сприяння Інформаційно-іміджевого центру ХНУБА (керівник Попова Л.), Центру військово-патріотичного виховання ХНУБА, та Кіноклубу ХНУБА (керівник Кунденко Я.) з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, було проведено вебінар, присвячений Дню єднання 16 лютого 2022 року – «Медіа-виклики та гібридні загрози: стратегія єднання українського народу».

Заходи з патріотичного виховання стали традицією у нашому університеті та входять в контекст виконання програми медіа-освіти, що стає фундаментальною складовою інформаційної безпеки країни, відіграє стратегічну роль у вихованні патріотизму молоді, формуванні української ідентичності. Загострення потреби в інтенсифікації розвитку медіа-грамотності зумовлено необхідністю протистояти зовнішній інформаційній агресії та руйнівній зарубіжній пропаганді.

Студенти та викладачі всіх факультетів ХНУБА ознайомилися з презентацією доц. кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Кунденко Я.М., що розкриває особливості гібридної війни в сучасному інформаційному світі та її специфікою в українському суспільстві, напрямками реагування та відповіді на виклики медіа-пропаганди та реальної загрози. Цікавим та актуальним був виступ доц. Євсеєва С.Є., що має досвід участі в гібридних воєнних конфліктах.