Вибори нового декана архітектурного факультета ХНУБА

Вибори нового декана архітектурного факультета ХНУБА

09 вересня 2020 року відбулося засідання вченої ради архітектурного факультету Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХНУБА). На цьому засіданні розглядалось дуже важливе питання – вибори нового декана факультету.

Згідно з Законом України «Про вищу освіту», Статутом університету, Положенням про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Харківського національного університету будівництва та архітектури» був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади декана архітектурного факультету. Головував на засіданні вченої ради архітектурного факультету заступник ректора, перший проректор з науково-педагогічної роботи В.Бугай.

Конкурсний відбір було оголошено у зв’язку з закінченням терміну дії контракту доктора архітектури, професора Мироненка Віктора Павловича, який успішно очолював архітектурний факультет багато років. Саме його віддана наполеглива праця на факультеті надала можливість планомірно реформувати систему вищої освіти в університеті у зв’язку з переходом на чотирьохрічний період навчання. Архітектурний факультет оновив всі робочі Програми освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр» та «Магістр». Університет успішно провів акредитацію освітньо-наукових програм за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування». Завдяки ініціативи Віктора Павловича на факультеті були створені кафедри: дизайну архітектурного середовища, містобудування та урбаністики, інноваційних технологій ДАС, які на сьогоднішній день вже стали випусковими. Від ректорату, колективу архітектурного факультету та навчально-методичного відділу Віктору Павловичу Мироненку були висловлені слова щирої подяки за багаторічну плідну працю на посаді декану факультету.

В ході конкурсу на заміщення вакантної посади декану АФ були подані відповідні пакети документів від двох кандидатур:

–         Кандидат архітектури, асистент кафедри Архітектурного проектування ВЕСНА АНАСТАСІЯ ВІКТОРІВНА ;

–         Кандидат архітектури, доцент, завідувачка кафедри Містобудування та урбаністики ВИГДОРОВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА.

Рада факультету заслухала характеристики кандидаток. Колективу ради були представлені перспективні плани майбутньої роботи деканату архітектурного факультету. Кожну з кандидатур було обговорено.

За результатами голосування на посаду декану архітектурного факультету була обрана кандидат архітектури, доцент ВИГДОРОВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА, яку колектив університету щиро вітає!