Відбулося розширене засідання ради асоціації «Регіональне будівництво»

Відбулося розширене засідання ради асоціації «Регіональне будівництво»

4 червня 2020 року відбулося розширене засідання Ради Асоціації «Регіональне будівництво»,  в роботі якої взяли участь члени асоціації, зокрема:

Харченко О.М. – Голова ради Асоціації, голова Наглядової ради АТ «Трест Житлобуд-1»;

  • Конюхов О.В. – член Асоціації, керуючий  ТДВ «Житлобуд -2»;
  • Євель С.М. – член Асоціації, генеральний директор ТОВ «Стальконструкція»;
  • Бабенко В.М. – генеральний директор Асоціації «Регіональне будівництво»;
  • Белоцький О.О. – директор департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації;
  • Фурсов Ю.В. – заступник директора Департаменту – начальник архітектурно-будівельного управління Харківської обласної державної адміністрації;
  • Винниченко А.С. – директор управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації.

Вперше в засіданні Асоціації в якості асоційованого члена приймав участь Харківський національний університет будівництва та архітектури, який представляв ректор університету професор Череднік Д.Л.

На порядку денному розширеного засідання Ради Асоціації розглядалося чимало питань, основними з яких були:

  • діяльність Асоціації «Регіональне будівництво» в умовах виходу із карантину та економічного положення в Україні;
  • перспективи реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції України та можливі наслідки для будівельної галузі;
  • сучасний стан нормативно-правової документації, яка регламентує будівельну діяльність на прикладі ДБН, та необхідність залучення провідних вчених закладів вищої освіти до їх оновлення;
  • підготовка до Дня будівельника в 2020 році.

Активну участь в обговоренні проблем будівельної галузі нашої держави прийняв ректор ХНУБА Череднік Д.Л.

Димитрій Леонідович проінформував учасників розширеного засідання про здобутки університету, про досягнення науковців та тісну співпрацю з будівельними організаціями, про роботу атестованих лабораторій та впровадження результатів досліджень в реальні проєкти, про організацію курсів з енергоаудиту та енергозбереження, про новаторський підхід до підготовки здобувачів вищої освіти з ВІМ-технологій, про співпрацю університету з Кембриджським Центром Оцінюванням з мовної  підготовки на рівень В2  та багато іншого.

Він щиро подякував членів Асоціації за партнерську підтримку університету в різних сферах його діяльності, запевнив всіх присутніх, що на посаді ректора ХНУБА буде сприяти подальшій тісній та ефективній співпраці з будівельними організаціями – членами Асоціації.

В завершенні Череднік Д.Л. запропонував проводити засідання Ради Асоціації  «Регіональне будівництво» в стінах нашого університету. Запрошення з вдячністю було прийнято.