Відбувся День відкритих дверей

Відбувся День відкритих дверей

31 січня в університеті відбувся черговий День відкритих дверей. У зв’язку з карантинними обмеженнями цей захід проводився у дистанційному режимі.

Під час підготовки до проведення Дня відкритих дверей приймальною комісією була підготована відеопрезентація з умовами вступу до університету у 2021 році, переглянувши яку вступники могли ознайомитися з термінами проведення вступної кампанії, вимогами до участі у конкурсному відборі та іншою актуальною інформацією. Для знайомства з кафедрами та спеціальностями університету випусковими кафедрами також були підготовані відповідні відеопрезентації. Усі підготовані матеріали та інша корисна інформація були розміщені на сайті університету.

Безпосереднє дистанційне спілкування зі вступниками було організоване засобами Google Meet. Під час цього спілкування представники приймальної комісії, факультетів та кафедр розповіли про спеціальності університету, особливості освітнього процесу та наукових досягнень здобувачів вищої освіти, можливості вступу до університету, а також відповіли на численні запитання вступників. У заході прийняли участь представники роботодавців, які розповіли про співпрацю з університетом та про можливості працевлаштування випускників.

Проведення наступного Дня відкритих дверей заплановано на квітень 2021 року, формат проведення заходів буде залежати від епідеміологічної ситуації в регіоні.